Kullanım Şartları


YazılımDizini.net 'in kullanım şartları başlıklar halinde aşağıda sunulmuştur. Tüm site ziyaretçileri bu şartları kabul etmiş sayılacağı için dikkatle okunması önem arz eder.

Kullanım şartları haricinki, bu sitede yer alan hiçbir bilgiyi, görseli, videoyu değiştiremez, çoğaltamaz, kopyalayamaz ve yeniden yayınlayamazsınız. Telif hakkı olan bilgi ve içerikler haricindeki bilgiyi kaynak göstermek şartıyla kendi kişisel veya ticari amaçlarınız için kullanabilirsiniz.

1. Kuralların Onayı : Sitemizin şartlarıın tüm ziyaretçiler kabul etmiş sayılır.

2. Kayıt Kuralları : Sitemize üye olurken vereceğiniz tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Tarafımızca yapılan incelemelerde üyelik esnasında vermiş olduğunuz bilgilerde sahte, kötü niyet ve hile içerdiği anlaşılırsa üyeliğiniz iptal edilebilir.

3. Hizmetlerin kullanımı : Sitemiz tüm ziyaretçiler için ücretsiz yazılımlar ve hizmetler sunmaktadır. Bu yazılım ve hizmetlerin içeriğinden tamamen kullanıcı sorumlu olup, sitemiz hiçbir surette sorumlu değildir. Hizmet şartlarına uymayan kullanıcı tespit edildiği zaman üyeliğine derhal son verilecektir. Tüm bu haller dışında kalan alanlarda sitemiz hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

4. Üyelerin sorumlulukları :

- Kullanılan yazılımlarda her türlü düşünce, görüş ve yazının sorumluluğu ve YazilimDizini.net 'in muaf tutulması.

- Sahip olunan bilgi ve veri kaybının sorumluluğu.

- T.C. kanunları ve uluslararası sözleşmelerde kabul edilmiş kural ve şartlara uyma sorumluluğunu kabul etme.

- Sitemizdeki diğer ziyaretçileri taciz, tehdit gibi uygunsuz davranışlarla zor durumda bırakmama.

- İzinsiz bir biçimde reklam yapmama.

- Kullanmış olduğu tüm yazılım ve hizmetlerdeki her çeşit sorumluluğu kabul etme.

- YazilimDizini.net'un sunmuş olduğu hizmetlere istediği şekilde müdahale etme hakkının saklı olduğunu kabul etme.

- YazilimDizini.net'a internet sitesi, yazılımlar ve ziyaretçiler üzerinde her çeşit tasarruf hakkını verme.

5. Kullanabileceğimiz Haklar : Ziyaretçi olarak sitemizi ziyaret ettiğinizde bilgilerinizi gizlilik ilkelerimiz dahilinde her türlü aracı kullanarak çoğaltma, sergileme, dağıtma hakkını bize vermiş sayılırsınız.

- Sunduğumuz hizmetleri, ziyaretçilere önceden haber vermeksizin durdurabilir veya tamamen sona erdirebiliriz. Bu sebeple YazilimDizini.net asla sorumluluk kabul etmez.

- Sitemizde bulunan tüm yazılım ve bilgileri ticari amaçlarımız için kullanma hakkımız saklıdır.

- Sitemiz ücretli ve ücretsiz hizmetler sunmaktadır. Ücretsiz sunulan hizmetleri ücretli hale getirebilir, ücretli sunduğumuz hizmetleri de ücretsiz hale getirebileceğimiz gibi geçici süreyle ya da sürekli olarak hizmetleri durdurma hakkımızı da saklı tutarız.

- Kullanım şartlarımıza ek maddeler ilave etme veya varolan maddelerde değişikliğe gitme hakkımızı saklı tutarız. Ziyaretçiler, sitemizi kullanmaya devam etmeleri halinde bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

- Üye sayfaları ile ilgili tüm içeriklerin sorumluluğu ilgili üyeye ait olup, YazılımDizini.net üye sayfasından ve içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

6. Gizlilik : Tüm kurallar gizlilik ilkelerimiz dahilinde işleme alınacaktır.

7. Garanti : YazilimDizini.net hizmetlerini sürekli aktif tutma amacında olsada hizmetlerin devamlılığı için garanti sunmaz.

8. Diğer : Saydığımız bu şartlar, T.C. kanunlarına uygun olarak, hiçbir tutarsızlığa yer verilmeden uygulanacaktır. Bu sözleşmenin herhangi bir maddesinin yasal yönden işletilemez ise ilgili madde sözleşmeden çıkarılarak geriye kalan maddeler işletilecektir. Sözleşmenin işletilmesindenden doğacak her türlü uyuşmazlıklarda Antalya mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

YazilimDizini.net Site Yönetimi
yazılım dizini
facebook twitter pinterest tumblr youtube
Kullanım Şartları - Gizlilik Politikası - Hakkımızda - Bize Ulaşın